Generalny wykonawca

O Przedsiębiorstwie Agbakar

AGBAKAR Sp. z o.o. Sp. k. to firma rodzinna z 25 letnim doświadczeniem. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Łomży w 1991r. gdzie staliśmy się niekwestionowanym liderem w branży budowlanej. Dynamiczny rozwój firmy na przełomie 2000r. sprawił, że jesteśmy obecni również na terenie Warszawy i okolic. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym oraz wielorodzinnym. Realizujemy projekty budownictwa przemysłowego oraz użyteczności publicznej, a wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów oraz precyzji montażu.

Naszym priorytetem jest wysoka jakość, terminowość oraz zadowolenie Naszych Klientów.

Historia firmy

AGBAKAR Sp. z o.o. Sp. k. rozpoczęła działalność w roku 1991. Na początku, jako kilku osobowa firma, oferowaliśmy swoim Klientom wyłącznie usługi, polegające na ociepleniu oraz wykonaniu wypraw i elewacji budynków. Przy współpracy z amerykańskim systemem ociepleń DRYVIT, wykonaliśmy szereg prac elewacyjnych na obiektach wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Rozwinięciem działalności było wprowadzenie do Naszej oferty prac ogólnobudowlanych oraz konstrukcyjnych, które z czasem stały się priorytetową działalnością firmy „AGBAKAR”.

Sukcesywnie podejmowaliśmy się wykonania we własnym zakresie, większych i bardziej złożonych inwestycji, stając się w nomenklaturze Inwestorów „Generalnym Wykonawcą”.

Od 2000 roku obejmujemy swoją opieką w sposób kompleksowy inwestycje, które widnieją jeszcze jako wizualizacja architekta, realizując zamierzenie inwestycyjne pod klucz i przekazując inwestorowi nieruchomość gotową do użytkowania. Jesteśmy na rynku już od 25 lat i ciągle chcemy się rozwijać.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się